„Vita Baltic International“ vadovas: sėkmę neša teisingi prioritetai

„Per dieną pagaminame iki 1,4 km cheminio proceso metu išgaunamo porolono“, patikslina Renatas Degulis, į daugiau kaip 25 šalis eksportuojančios įmonės vadovas.

Jis pasakoja, kad bendrovė kaip ir visi porolono gamintojai aukso amžių išgyveno COVID-19 pandemijos metu, kai po pirmojo šoko nusiraminę, namuose besiizoliuojantys vartotojai panūdo įsirenginėti, renovuoti ar remontuoti būstus.

„Tuomet baldų gamintojai užsakymų turėjo 6-8 mėnesiams į priekį. Mes taip pat išgyvenome aukso amžių“, sako pašnekovas ir pripažįsta, kad šiuo metu, kai baldų pramonė patiria nemenkų iššūkių, porolono gamintojams irgi šiek tiek sunkiau.

Šešiolika metų įmonėje dirbantis ir penkerius metus jai vadovaujantis R. Degulis pasakoja, ką reiškia vadovauti cikliškumų negalinčiai išvengti ir nuo kitų sektorių priklausomai gamybos bendrovei.

Kaip kinta vadovo prioritetai ir nuo ko jie priklauso? Kas įmonėje turi būti atsakingas už pardavimus ar komandos ugdymą? Kodėl nuosekli, nuolatinė komunikacija ir tiesioginis ryšys su vadovu yra geriausias įrankis, kuriant organizacijos kultūrą? Klausykite „Verslo tribūnoje“.